«Учитель року –2025»: відзначили роменських вчителів + ФОТО                                          

Освіта 15:06, 8.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

У рамках освітнього форуму «Освіта Сумщини: формуємо майбутнє разом», який проходив 7 лютого в м.Суми, відбулося урочисте нагородження переможців другого (фінального) етапу першого туру обласного Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025».

Освітян Сумщини, які стали переможцями у чотирьох номінаціях «Історія», «Хімія», «Зарубіжна література» та «Трудове навчання», вітали начальник Сумської ОВА Володимир АРТЮХ, заступниця Міністра освіти і науки України Надія КУЗЬМИЧОВА, голова Сумської обласної ради Олексій РОМАНЬКО, Народний депутат України Михайло АНАНЧЕНКО.

Від Роменщини переможцями другого (фінального) етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2025»: у номінації «Хімія» стали:

 

1 місце – ЧИЖЕНКО Оксана, учитель хімії Глинського ліцею – закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області.

 

3 місце – БОЖКО Тетяна, учитель хімії Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Роменської міської ради Сумської області.

 

4 місце- КОРНІЄНКО Валентина, учитель хімії Берестівського ліцею Липоводолинської селищної ради Сумської області.

 

5 місце -ГЛУЩЕНКО Тетяна, учитель хімії Комунального закладу «Роменський ліцей № 4 Роменської міської ради Сумської області імені Героя України Тетяни Маркус».

 

У номінації «Історія» 4 місце виборов СОКРУТА Владислав, учитель історії Коровинського закладу загальної середньої освіти Коровинської сільської ради Роменського району Сумської області.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору