Українцям для перетину кордону обов’язково слід мати закордонний паспорт: роз’яснення ДПСУ

Суспільство 16:03, 18.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Прикордонники можуть робити окремі виключення щодо пропуску людей з регіонів, де ведуться бойові дії, і за внутрішніми паспортами.

Речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко заявив, що громадяни України більше не зможуть перетинати кордон за внутрішніми українськими документами, окрім окремих випадків.

Про це він повідомив в ефірі інформаційного телемарафону.

“Рішенням уряду – постановою, яка діє і діяла раніше – чітко визначений перелік документів, за якими можна перетинати державний кордон. Внутрішній паспорт серед того переліку не зазначений”, – сказав він.

Демченко додав, що в перші тижні війни сервісні центри не працювали, тому було прийнято рішення пропускати громадян або за внутрішніми документами, або за документами, за якими можна було ідентифікувати особу.

“Але на даний момент людям варто дотримуватись того порядку перетину кордону, де визначено, що кордон можна перетнути за закордонним паспортом”, – наголосив Демченко.

При цьому він зауважив, що дітям дозволено перетинати кордон або за паспортним документом, або за свідоцтвом про народження.

Демченко додав, що прикордонники можуть приймати окремі рішення про пропуск людей з регіонів, де ведуться бойові дії, і за внутрішніми паспортами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору