Уродженка Роменщини Валентина Жук – лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. Всеволода Нестайка

Конкурс, Культура 16:04, 31.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Наша землячка, уродженка с. Басівка Валентина Жук (літературний псевдонім – Валентина Попелюшка) стала лауреатом Всеукраїнської літературної премії імені Всеволода Нестайка.

30 січня, у день народження Всеволода Нестайка, лауреатом премії названо письменницю Валентину Попелюшку. Її книга «Украдені» – трилер про викрадених дітей, які борються за своє визволення – отримала визнання і юних читачів, і членів комісії.

«З гордістю несіть високе звання лауреата Всеукраїнської літературної премії імені Всеволода Нестайка. Змінюйте ставлення до дитячих книг, прищеплюйте юним читачам любов до літератури, пишіть для дітей, творіть разом із дітьми, прислуховуйтесь до них та йдіть по життю з дитячою безпосередністю та щирістю», – пишуть на сторінці Національної бібліотеки для дітей.

Для довідки: Всеукраїнська літературна премія імені Всеволода Нестайка заснована у 2021 р. Національною секцією Міжнародної Ради дитячої та юнацької книги (UA IBBY), Національною бібліотекою України для дітей, ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей» та родиною Всеволода Нестайка за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України для відзначення сучасних українських дитячих письменників за кращий прозовий (реалістичний, пригодницький) твір для дітей молодшого та середнього віку, що висвітлює життя та проблеми сучасних дітей.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору