Уряд продовжить дію спецнормативів при розрахунку субсидій для регіонів червоної зони

Влада, ЖКГ 11:01, 10.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Кабінет Міністрів подовжить дію спеціальних соціальних нормативів при розрахунку субсидій для регіонів, які після 1 жовтня опиняться у червоній зоні карантину.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба Міністерства соціальної політики у Фейсбуці.

“Збільшені соціальні норми для розрахунку субсидії на окремі види послуг, які були запроваджені весною минулого року, будуть збережені і в наступному опалювальному сезоні для мешканців тих регіонів, які опиняться у червоній зоні карантину”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла, що навесні 2020 року, коли країна закрилася на карантин, були збільшені на 50% нормативи на житлово-комунальні послуги, зокрема на електроенергію, газ для приготування їжі, підігрів води, “адже люди знаходилися вдома, відповідно, витрачали більше цих ресурсів, а їхні доходи при цьому знизилися”.

За її словами, незважаючи на те, що зараз вся Україна перебуває у зеленій зоні, а доходи людей почали зростати, уряд передбачив продовження дії цього компенсаторного заходу для тих регіонів, які з початком опалювального сезону опиняться у червоній зоні у випадку нової хвилі коронавірусу.

“Ми добре розуміємо, що епідемія коронавірусу не завершилась, по всьому світу йдуть нові спалахи. І у випадку чергової хвилі мешканці регіонів, які опиняться у червоній зоні, автоматично отримають підтримку від держави у вигляді збільшення соціальних нормативів при наданні житлових субсидій”, – зауважила Лазебна.

Як повідомлялося, у березні 2020 року Кабінет Міністрів ухвалив постанову, якою запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам житлових субсидій на період карантину.

Згідно з постановою, збільшено на 50% соціальні нормативи користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води, на які розраховано субсидію.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору