Усіх депутатів Роменської громади викликають до військкомату

Війна, Влада, Громада 14:05, 26.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це вчора на сесії міськради повідомив голова Роменської міської ради Олег Стогній.

«Всім депутатам, без виключення, чоловіки чи жінки, надійшли телефонні дзвінки, щоб прийти у військкомат і отримати повістку для проходження, можливо, медичної комісії», – сказав він.

Заступник начальника центру з мобілізації, майор Роман  Кужель пояснив, що згідно Закону про мобілізаційну підготовку, особи з 18 до 60 років, при оголошенні військового стану, самостійно повинні прибувати до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. На даний час пройшло вже 3 місяці мобілізації, зараз повторно на 3 місяці продовжено мобілізацію.

«Тому територіальним центром викликані депутати для уточнення облікових даних і проходження медичної комісії. І при позитивному висновку комісії вже буде прийматися рішення з приводу відправки у військові частини, навчальні центри (хто не служив) на навчання і в подальшому – відправка у військові частини. Для жінок Президентом України було визначено, що жінки повинні стати на військовий облік. Тому жінок ми викликаємо на постановку на військовий облік. З собою треба мати документи про освіту. І якщо ваша освіта відповідає тому що ми вас можемо поставити на військовий облік, ми будемо вас ставити на військовий облік», – пояснив він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору