В Андріяшівській громаді День жалоби за загиблим військовим Русланом Василівим
Поділитися в
Копіювати посилання
З метою належного вшанування пам’яті Героя Василіва Руслана Михайловича , відповідно до розпорядження сільського голови від 11.04.2025 р. №14-ОД в Андріяшівській громаді сьогодні, 14 квітня, оголошено Днем жалоби.
З метою належного вшанування пам’яті військовослужбовця Василіва Руслана Михайловича:
- Оголосити в Андріяшівській територіальній громаді 14.04.2025 року Днем жалоби.
- На знак скорботи за військовослужбовцем Василів Русланом Михайловичем:
1) приспустити Державні Прапори України з чорною стрічкою на адміністративних будівлях сільської ради та її виконавчих органів, підприємств, установ та організацій, розміщених на території громади;
2) скасувати проведення в громаді розважально-концертних заходів;
3) заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі, ресторанного господарства та у громадському транспорті.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: