В Андріяшівській громаді День жалоби за загиблим військовим Русланом Василівим

Війна 12:00, 14.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

З метою належного вшанування пам’яті Героя Василіва Руслана Михайловича , відповідно до розпорядження сільського голови від 11.04.2025 р. №14-ОД в Андріяшівській громаді сьогодні, 14 квітня, оголошено Днем жалоби.

З метою належного вшанування пам’яті військовослужбовця Василіва Руслана Михайловича:

  1. Оголосити в Андріяшівській територіальній громаді 14.04.2025 року Днем жалоби.
  2. На знак скорботи за військовослужбовцем Василів Русланом Михайловичем:

1) приспустити Державні Прапори України з чорною стрічкою на адміністративних будівлях сільської ради та її виконавчих органів, підприємств, установ та організацій, розміщених на території громади;

2) скасувати проведення в громаді розважально-концертних заходів;

3) заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі, ресторанного господарства та у громадському транспорті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору