В Андріяшівській громаді ліквідували наслідки удару російського “Шахеду” + ФОТО

Війна 21:59, 20.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Станом на 16.00 завершено ліквідацію наслідків ворожого удару БпЛА по приватному сектору одного з населених пунктів Андріяшівської громади.

На місці події працювали представники органу місцевого самоврядування, ДСНС, Нацполіції та енергетики.

Електропостачання відновлено за всіма адресами.

Андріяшівською громадою проведено обстеження всіх пошкоджених обʼєктів та надано необхідну допомогу населенню, майно яких постраждало.

З місцевого матеріального резерву Андріяшівської селищної ради було використано на ліквідацію наслідків: 80 м2 плівки поліетиленової, 30 листів шиферу (8 хвилястий), 5 пачок дерев’яної дранки, 5 листа OSB-плит, 5 кг. цвяхів шиферних, 2 кг. цвяхів 80мм, саморізи 1000 штук.

Для проведення ремонтно-відновлюваних робіт пошкодженого майна залучалося 15 осіб та 2 одиниці техніки з громади. Силами яких було закрито 25 вікон та проведено роботи по відновленню покриття даху на 4 будинках.

За повідомленням голови Роменської районної державної адміністрації Валентини НАЗАРЕНКО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору