В Андріяшівській громаді зміни

Суспільство 17:24, 8.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з військовою агресією російської федерації з 24.02.2022 тимчасово обмежено доступ до Державних реєстрів. Всі рішення Андріяшівської сільської ради щодо затвердження проектів землевідведення та надання земельних ділянок у власність громадянам – чинні та будуть видані після відновлення роботи Державних реєстрів, повідомляє голова Андріяшівської громади Інна Дибчинська.

Оформлення актів цивільного стану (свідоцтв про одруження, смерть) здійснюється Андріяшівської сільською радою з фіксуванням дати та послідуючою реєстрацією.

Також повідомляємо, що всі заклади первинної медицини на території громади працюють. Проводиться робота по забезпеченню жителів необхідними медикаментами через медичні заклади.

Пожежна охорона громади – працює. Засоби пожежогасіння та пожежні автомобілі перевірені та знаходяться у справному стані.

Більшість продовольчих магазинів на території громади провадять торгівлю. Графік роботи змінено згідно вимог воєнного стану. Обмежений асортимент крамниць підприємці по можливості поповнюють. Хліб є.

На території громади діють добровільні формування з підтримання правопорядку. В селах проводяться чергування з метою недопущення правопорушень. Тому просимо громадян дотримуватись вимог комендантської години під час воєнного стану в нашій країні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору