В «Aqualand» пройшли чергові змагання з плавання + ФОТО

Діти, Спорт 13:05, 23.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Плавання є чудовим видом спорту, який не тільки сприяє фізичному розвитку, але й формує характер, дисципліну. Спорт взагалі та плавання зокрема допомагає стабілізувати нервову систему та зняти стрес після дезорієнтації, спричиненої військовими діями держави – терористки.

Вихованці спортивного клубу “РЯТУВАЛЬНИК” Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України взяли участь у матчевій зустрічі зі спортсменами КДЮСШ Динамо (Суми), де проявили свої таланти та навички у водних змаганнях.

Такі спортивні зустрічі – найкраща психологічна підтримка дітей у цей важкий час. Особливо приємно та важливо, що наші спортсмени мають можливість тренуватися та брати участь у змаганнях у рідному місті  на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Aqualand». Діти відчувають підтримку своєї родини, друзів, які  відвідують їхні змагання та стають свідками досягнень. Це стимулює юних спортсменів до отримання кращих результатів та дає їм впевненість у собі.

Спортивно-оздоровчий комплекс «Aqualand» є ідеальним місцем для проведення змагань з плавання та  створює для дітей безпечне та сприятливе середовище, де вони можуть розвиватися і отримувати задоволення від своїх здобутків.  В той же час створена в регіоні інфраструктура для водних видів спорту відкриває широке коло можливостей для сумських спортсменів щодо регулярних тренувань, підвищення власної майстерності та складання достойної конкуренції спортсменам з інших областей та, навіть, країн. Родина рятувальників вітає вихованців спортивного клубу “РЯТУВАЛЬНИК” Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України зі здобутими перемогами на голубих доріжках та бажає  успіхів в майбутніх стартах! «Діти – найцінніша скарбниця нашого суспільства, наше майбутнє. Радість дітей-спортсменів від своїх поки що невеликих перемог є найкращим орієнтиром для нас, дорослих, дороговказом для нашої Загальної Великої Перемоги!» – зазначив Почесний Президент Спортивного клубу «Рятувальник» Сергій БІЛЯЄВ.

За повідомленням сайту Роменської міської ради 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору