В області на нараді з головами громад говорили про новий опалювальний сезон + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Як в умовах війни зберегти і примножити економічний потенціал громад, розпочати новий опалювальний сезон, відновити заклади критичної інфраструктури, ефективно надавати гуманітарну допомогу – обговорили з головами територіальних громад Сумщини, повідомляє Сумська військова адміністрація.
Проблемних питань наразі багато. Зокрема, щодо опалювального сезону. На Сумщині працюють над тим, щоби відновити теплопостачання там, де відповідні підприємства були повністю знищені. Щодо боргових зобов’язань за газ теплопостачальниками, компенсації різниці в тарифах, чекаємо на законодавче врегулювання цього питання Верховною Радою, і , паралельною працюємо над тим, щоби до зими всі громади були з теплом.
Також обговорили нюанси відновлення зруйнованої та пошкодженої інфраструктури, взаємодії з військовими формуваннями, надання гуманітарної допомоги.
“Позитивні зрушення однозначно є. Але разом з тим присутня і байдужість багатьох голів громад щодо конструктивного діалогу.
Наша мета – дати громадам реальні інструменти розвитку і підтримки. Дякую усім, хто налаштований на співпрацю”, – зазначив Дмитро Живицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору