В Ромнах відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Суспільство 10:51, 7.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

5 квітня, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василем Марюхою проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто наступні питання:
надання статусу дітям «дитини, позбавленої батьківського піклування» та призначення опіки;
визначення місця проживання малолітніх дітей з одним із батьків;
надання висновку на дві ухвали суду про визначення місця проживання малолітніх дітей з одним із батьків;
надання 8 дозволів для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти;
встановлення батькові днів та годин зустрічей з малолітньою донькою;
надання висновку органу опіки та піклування про доцільність усиновлення неповнолітнього;
неналежне виконанням батьками батьківських обов’язків по відношенню до малолітніх дітей;
затвердження індивідуальних планів дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За результатами розгляду вищезазначених питань членами комісії надано 3 малолітнім дітям статус «дитини, позбавлена батьківського піклування» та призначено опікунами осіб з якими діти мають родинні відносини. Надано дозвіл 8 заявникам в наданні дозволу на здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти.

Комісія розглянула 2 ухвали суду про визначення місця проживання малолітніх дітей з одним із батьків. У зв’язку з необхідністю отримання підтверджуючих документів одне питання перенесено на наступне засіданні комісії. По другій ухвалі комісія вважає надати висновок органу опіки та піклування та дане питання вирішити в судовому порядку; за результатами розгляду інших заяв прийнято рішення про доцільність визначення проживання дітей разом з батьками за їх місцем проживання; також батькові встановлено відповідний графіків зустрічей з донькою, враховуючи вік та місце проживання.

Всі рішення прийняті комісією з урахуванням найкращих інтересів дітей.
За підсумками роботи комісії доручено службі у справах дітей підготувати проєкти рішень виконавчого комітету Роменської міської ради та з деяких питань підготовати висновки органу опіки та піклування для прийняття відповідних рішень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору