В Ромнах відкрили «Академію педагогічного становлення»

 Поділитися

Поділитися в

4 квітня у Ромнах відбулося відкриття «Академії педагогічного становлення».

Мета діяльності цієї спільноти – надання допомоги молодим педагогам в адаптації до умов освітньої діяльності, підвищення професійного рівня, створення умов для безперервного вдосконалення фахової освіти і кваліфікації молодих спеціалістів, підвищення психологічної компетентності та позитивної мотивації на творчу діяльність.

Психолог Моніка Заглада провела вправу на знайомство. На трафареті футболки педагоги записували свій девіз, життєве і педагогічне кредо та презентували себе, створивши таким чином дружню атмосферу.

Консультант Павлина Глушенко ознайомила присутніх із законодавчою базою, що регламентує діяльність у галузі освіти. Кожен учасник отримав пам’ятку педагогічного працівника з активними посиланнями на нормативно-правові документи.

В.о. директора Центру ПРПП Оксана Литвин звернула увагу на особливості і сучасні вимоги до підвищення кваліфікації у сфері загальної середньої освіти та першу атестацію молодого педагога.

Для визначення чіткого орієнтиру власного професійного розвитку, аналізу професійних компетентностей сучасного вчителя було презентовано картку самооцінювання кваліфікаційної категорії «спеціаліст», розроблену на основі професійного стандарту.

За повідомленням Центру професійного розвитку педагогічних працівників РМР

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору