В Україні з 2023 року планують запровадити соціальні пакети із накопичувальними пенсіями

 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у вівторок, 3 серпня, на засіданні робочої групи з питань впровадження обов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення та розвитку недержавного пенсійного забезпечення, – повідомляє Укрінформ.

“Завдання для робочої групи – це запровадження на базі чинного законодавства за рішенням уряду з 2023 року соціальних пакетів із накопичувальними пенсіями. Фактично це можуть бути ключові бюджетники, де ми можемо це випробовувати без зміни законодавства. Але, звичайно, наша ціль — це впровадження відповідних законів і повноцінне впровадження накопичувальної пенсії в Україні в цілому”, – зазначив Шмигаль.

Водночас Прем’єр-міністр наголосив, що поширення досвіду запровадження соціальних пакетів із накопичувальними пенсіями на соціальних працівників, вчителів, військових — це важливий елемент переходу до накопичувальної пенсійної системи.

“Ми зараз говоримо в першу чергу про створення державної накопичувальної системи – в будь-якому випадку це можливість для державної економіки отримати додатковий фінансовий інвестиційний ресурс”, – зазначив Шмигаль.

Як повідомляв Укрінформ, 2 червня Кабмін затвердив створення робочої групи з питань запровадження обов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення тa розвитку недержавного пенсійного забезпечення.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору