Василь Хома пообіцяв сприяти завершенню ремонту Роменської ЗОШ #7

Влада, Освіта 10:55, 17.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 17 березня, голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома відвідав Роменську загальноосвітню школу #7, яка є опорною в Роменський громаді.

Разом з дирекцією закладу пройшовся по школі, познайомився з вчителями та проінспектував роботи, які зробили за час реконструкції школи.

Зокрема, завітав до класу англійської мови, де буде мегафонний кабінет, до спортзалу, де займаються не тільки учні цієї школи, а й секція вільної боротьби. Також оглянули їдальню, де харчуються діти.

Директор школи Світлана Федько повідомила, що у планах встановити камери відеонагляду та доробити вентиляцію у спортзалі.

Василь Хома зазначив, що враження від школи та педколективу приємні. І запевнив, що обласна влада сприятиме швидкому закінченню решти робіт по закладу.

“Готуйте акти невиконаних робіт, щоб розуміти, що ще не зроблено. Ми, як представники влади, допоможемо і посприяємо закінченню ремонту школи. Думаю, що до кінця місяця зробимо декларації про прийняття в експлуатацію”, – прокоментував голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома.

На зустрічі був присутній помічник народного депутата України Владислав Костенко та заступник Роменського міського голови Олена Юракова.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору