Василь Хома щодо перевірки у Роменській психлікарні: «Заборгованість по заробітній платі, це ще «квіточки» у порівнянні з тим, що може чекати»

Медицина 12:00, 7.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 7 квітня, під час наради у Комунальному некомерційному підприємстві Сумської обласної ради «Обласна клінічна спеціалізована лікарня» губернатор Сумщини Василь Хома повідомив, що у лікарні завершила роботу моніторингова група уповноваженого з прав людини. І скоро будуть офіційні результати цієї перевірки, яка, за його словами, виявила багато кричущих порушень у закладі щодо пацієнтів.

«Скільки разів наголошували, що тільки одна Сумська область по всій країні залишилася, де є така ситуація коли процеси визнання людей недієздатними та опікунства досить проблемні. Якщо буде довідка, якщо вона буде така, як у мене є інформація, то будуть відповідні вживатися заходи. І те, що є заборгованість по заробітній платі, це ще «квіточки» у порівнянні з тим, що може чекати», – сказав Василь Хома.

У свою чергу директор Роменської психлікарні Володимир Кульбачний пояснив, що недієздатність людини визначає суд, а опікунами є лікарні, а не особисто директор закладу.

«Таких людей у нас 86, з терміном недієздатності більше року, двох», – додав він.

Також за словами Василя Хоми, надійшов сигнал, що у Роменській психлікарні є факти примусового залучення хворих до праці у підсобному господарстві закладу. Директор лікарні спростував цю інформацію.

На нараді були присутні: голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома, начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій Бутенко, голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко, голова Роменської міської ради Олег Стогній та депутат Сумської обласної ради Сергій Федина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору