Важка атлетика: роменчанка Софія Борисюк виборола три золоті медалі на чемпіонаті у Закарпатті
Поділитися в
Копіювати посилання
З метою популяризації важкої атлетики як олімпійського виду спорту, підвищення майстерності спортсменів з 15 березня по 22 березня в м. Хуст Закарпатської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років, а також серед юніорів та юніорок до 20 років з важкої атлетики. У змаганнях взяло участь понад 400 спортсменів з України.
У віковій групі до 17 років скарбничку медалей поповнила спортсменка комунального закладу «Роменська дитячо-юнацька спортивна школа ім. П Калнишевського» Роменської міської ради Сумської області Софія БОРИСЮК. У ваговій категорії до 81 кг учасниця виборола три золоті медалі у вправах у ривку, поштовху та в сумі двоборства.
Підготував спортсменку до змагань тренер-викладач Роменської ДЮСШ ім. П Калнишевського РМР Олександр ГОЛУБ.
За повідомленням Роменської ДЮСШ ім. П. Калнишевського РМР
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: