Важка атлетика: роменчанка Софія Борисюк виборола три золоті медалі на чемпіонаті у Закарпатті 

Спорт 09:19, 26.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

З метою популяризації важкої атлетики як олімпійського виду  спорту, підвищення майстерності спортсменів з 15 березня  по 22 березня в м. Хуст Закарпатської   області відбувся  чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років, а також серед юніорів та юніорок до 20 років  з важкої атлетики. У  змаганнях взяло участь  понад 400 спортсменів з України.

 

У віковій групі до 17 років скарбничку медалей поповнила спортсменка комунального закладу «Роменська дитячо-юнацька спортивна школа ім. П Калнишевського» Роменської міської ради Сумської області Софія БОРИСЮК.  У ваговій категорії до 81 кг учасниця виборола три золоті медалі у вправах у ривку, поштовху та в сумі двоборства.

 

Підготував спортсменку до змагань тренер-викладач Роменської ДЮСШ ім. П Калнишевського РМР Олександр ГОЛУБ.

 

 

За повідомленням Роменської ДЮСШ ім. П. Калнишевського РМР

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору