Вчора Роменщину відвідав голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Разом з очільником Роменської міської територіальної громади Олегом Стогнієм, заступниками голови Роменської райдержадміністрації Валентиною Назаренко та Володимиром Татаріновим губернатор проінспектував хід виконання робіт з капітального ремонту Роменської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7.

Ремонтні роботи у закладі розпочалися ще у 2017 році у рамках програми «Новий освітній простір», а продовжено вже у рамках Національного проєкту «Велике будівництво».

Так, у 2021 році, було проведено коригування ПКД та отримано позитивний експертний висновок. З Державного фонду регіонального розвитку у цьому року виділено кошти в сумі 13 млн. 683,4 тис. грн., за рахунок бюджету розвитку міста Ромни, як співфінансування – 1млн. 521,0 тис. гривень.

Станом на 01.08.2021 виконані роботи по установленню дверей, дверних доводчиків, замків, монтаж світильників, установлення вимикачів, закриття радіаторів решітками, відділом освіти оголошено тендерні процедури на закупівлю обладнання, меблів та устаткування. Підрядник зобов’язаний завершити реалізацію проекту до кінця 2021 року.

Посадовці, відвідавши центр масової вакцинації, створений на базі комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ромни» Роменської міської ради, поспілкувалися з медичними працівниками, які проводять вакцинацію проти COVID-19. Усі вакцини, якими щеплюють, схвалені для використання ВООЗ та мають високу ефективність у запобіганні важкому перебігу захворювання на COVID-19, госпіталізації і смерті.

Про обов’язковість щеплення педагогів говорилося й під час інспектування Роменського ліцею №1 ім. П.І.Калнишевського Роменської міської ради Сумської області, оскільки діти повинні бути максимально захищені під час навчального процесу. Голова Сумської обласної державної адміністрації наголосив про свою категоричну позицію у цьому питанні.

Найдовше обговорення тривало щодо добудови приміщення їдальні та харчоблоку ліцею орієнтовною вартістю в 30 млн. грн. У результаті перемовин досягнуто домовленості щодо співфінансування у вигляді державної субвенції (80-90 % від загальної вартості) та міського бюджету за умови коригування проектно-корисної документації.

За повідомленням Роменської міської ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору