Вечірній звіт Дениса Ващенка про життя Роменщини на 33-й день війни

Безпека, Війна, Влада 20:46, 28.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

✍️На території Роменщини російських військ немає.
 
👉 Всі дороги в напрямку Липової Долини, Сум, Прилук, Лохвиці, Пирятина, Полтави – вільні. Небезпечним залишається ділянка від Ромен до Конотопа у районі с. Шевченкове, де російські війська йдуть з Дубов’язівки до В. Самбору. Там вони стріляють по мирних жителях та домівках. Пересування там небезпечне.
 
👉Щодо частішого виходу в ефір – дуже багато різних питань, які треба вирішувати й організовувати. Але в разі небезпеки для жителів району, відразу вийду в ефір і повідомлю вас.
 
👉 Нова Пошта в Ромнах – відділення №1 працює.
 
👉 “Прошу максимально бути стриманими, менше сперечатися у Фейсбуці, активізувалися фейки, де пишуть на мене, на людей, які допомагають ЗСУ. Де ви були оті 15 днів, коли було гаряче? Чому ви тоді не допомагали нам? Зараз зайве підбурювати людей. Якщо ж будете продовжувати в цьому напрямку, вами можуть зацікавитися правоохоронні органи. Можливо, ви робите це навмисно і маєте певні задачі від когось. Не займайтеся цією ахінеєю. Я впевнений, що ніхто не хоче робити собі політичний піар, а виконує свою роботу. Я день і вночі працюю і звітую про це перед людьми. Тому давайте заспокоїмося…”
 
👉 Паливо – у районі працює 5 заправок. На сьогодні – це, в принципі, достатньо. На приклад, Конотоп без палива. Конотопці, по можливості, можуть приїхати і заправитися на АВІАС і ANP. Черги у нас на заправках менші і, дай Бог, скоро запрацюють й інші заправки.
 
👉 Сьогодні дуже важливо, щоб наші аграрії розпочали роботу – їм для цього саме і потрібно паливо.
 
👉 Робота по громадах – налагоджена. Є зміни у земельних питаннях та податковій. Вивчаємо зміни і будемо змінювати саму роботу та підлаштовуватися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору