Вечірній звіт Дениса Ващенка станом на 5 квітня: головні тези

Війна, Влада, Громада 22:12, 5.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Російських військ немає на Сумщині. По всіх напрямках проїхали. Від Бурині до Конотопу дорога вже теж вільна. У В’язовому був просто шокований. Це не війська. Це люди, які звикли жити у власному гімні, залишили бруд, вони ходили в туалет на тому місці, де стояли. Не знаю, кого вони там хотіли «звільняти»…

У громаді є голова та депутати, які мають виконувати свої завдання. Працює цілий штат виконкому, який отримує за це зарплату. Тому всі питання щодо життєдіяльності – треба задавати їм. Якщо ж питання не вирішується – до правоохоронних органів або до Роменської військової адміністрації. Також щодо завищених цін – звертатися у свої громади з фото-фактами.

Гуманітарна допомога в районі, яка видається на територіальні громади – у кожному районі створені такі штаби через які завозять гуманітарну допомогу, яка везеться і в ті райони, які більше потребують, ніж ми. Для цих районів також закуповуються продукти. З народним депутатом Максимом Гузенком ми теж неодноразово відправляли допомогу у міста, які постраждали. У наших громадах є люди вразливих категорій, які не можуть самостійно піти до магазину, чи купити продукти, є багатодітні сім’ї. Саме на такі категорії спрямована ця гуманітарна допомога. Така допомога надається на лікарні та центри, де перебувають люди з обмеженими фізичними можливостями.

Чоловіки мають стати в лави ЗСУ і отримати зброю, щоб захищати державу. Треба звернутися до військкомату і стати в чергу, щоб в разі потреби, вас могли призвати.

Паливо – є проблема в нашому регіону щодо завозу палива, бо ворог наніс удари по наших базах. Впевнений, що це вирішиться  в найкоротші терміни. Аграрії мають починати посівну кампанію і ми обіцяли їм паливо. На жаль на сьогодні склалася така ситуація. Ми всі повинні мати витримку і розуміти, що в країні – війна…

У Конотопі газ 17, а в Ромнах – 27 – підприємці, які займаються постачанням газу по нашому району закупляли газ за певними аукціонами. І на той час, коли купували газ, на аукціоні була піднята ціна. Тому зараз вони продають його з мінімальною націнкою. Ціну перевірили – є підтвердження того, що вона обґрунтована. Не позитивно, але так, як є.

Вибух в районі Липової Долини – атака була не на Липову Долину. Просто наші хлопці збили ракету, яка направлялася в напрямку Полтави і рештки ракети впали на нашу територію.

Погано працюють сирени в місті – ними ніхто не займався до війни, вибивали кошти на систему оповіщення. Зараз працюємо над цим питанням.

Автобусне сполучення – всі громади максимально працюють над відновленням. Ще трохи – і наші маршрути будуть повністю відновлені.

Готівка – зняти можна завтра Укргазбанк, Приватбанк.

Банкомати – треба мати певну витримку. Нині в районі налагоджена робота щодо життєдіяльності і робиться все в максимально короткі терміни. «Якби ви бачили, що робиться на тих територіях, де були орки. Там немає нічого. Чекаємо – все буде добре», – наголосив голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору