«Велике будівництво» на Сумщині: на новозбудований дитячий садочок невдовзі чекає відкриття + ФОТО

Влада, Громада, Діти 15:49, 29.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Під час робочої поїздки до Сумської області Міністр Олексій ЧЕРНИШОВ разом із головою Сумської облдержадміністрації Дмитром ЖИВИЦЬКИМ та народними депутатами від Сумщини Миколою ЗАДОРОЖНИМ і Максимом ГУЗЕНКОМ проінспектував будівництво нового дитячого садка у 12 мікрорайоні м. Суми.

Дитячий садочок будується в рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво». Проєктом передбачено зведення триповерхової будівлі, обладнаної медичним та харчовим блоками, спортивною залою, басейном та кімнатами для ігор.

Наразі будівництво дитячого садка закінчене і триває благоустрій території. Олексій Чернишов, оглянувши об’єкт, зазначив: «Яскравий проєкт, але є питання до безбар’єрності простору. Адже дотримання норм інклюзивності при будівництві закладів для дітей є одним із головних пріоритетів. Тож потрібно виправляти наявну проблематику».

Голова облдержадміністрації Дмитро Живицький та Сумський міський голова Олександр ЛИСЕНКО повідомили, що благоустрій заплановано  закінчити найближчим часом і невдовзі дитячий садок буде офіційно відкритий.

«Будівництво садочка завершено. Зараз триває благоустрій території. Виправляються недоліки по інклюзії і доступності. У приміщення почали завозити меблі, облаштовувати групи, куди вже за місяць прийдуть діти», – наголосив Дмитро Живицький.

Довідково. Загальна кошторисна вартість об’єкта – 97463,437 тис. грн. Об’єкт реалізується за кошти державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

Будівельна готовність об’єкта складає 99%. Дитячий садочок виконаний за сучасним проектом сумських архітекторів. Заклад має басейн, підйомник для дітей з інвалідністю та хороше природне освітлення завдяки будівельній конструкції.

Сумська обласна державна адміністрація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору