Велике п’ятничне інформування від Дениса Ващенка: відповіді на питання жителів району

Війна, Влада, Громада 20:13, 18.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Основні тези голови Роменської військової адміністрації Дениса Ващенка.

Цитата вечора: «За період війни ми побачили хто є хто: за ці ді війни я побачив, що багато людей виїхали з району, а до цього кричали, що вони найкращі. Тому хотів би передати такі слова від себе тим, хто пише на людей, які нам допомагають чи пишуть, що ми щось робимо не так: ми всі ці дні налаштовуємо роботу в районі і справляємося без ваших коментарів. І далі будемо це робити. Можете виписувати хто такий і сякий. Але прізвища та фейкові сторіночки запишемо на листочок і поговоримо окремо».

Роменська військова адміністрація працює в штатному режимі, так само працюють і воєнкомати.

Паливо на продаж людям вже завезли. В каністри заливати не можна буде, тільки в автомобілі.

Дитяче харчування – сьогодні активно працюють волонтери. Якщо потрібна допомога з цим, можна до них звертатися.

Нова пошта – від завтра почнеться діалог з налагодження роботи відділень. Ви ж розумієте, що війна не закінчилася, просто наші ЗСУ дають їм добряче «прикурити»…

Памперси для дитини-інваліда – можна звернутися у штаб «Ми разом», який знаходиться навпроти «гардинки», понеділок, середа, п’ятниця, керівник Юлія Федина, працює . Номер телефону штабу 0678640814. До речі, нині штаб шукає інсулін. Як тільки буде результат, дадуть знати.

Газ на заправках – поставки є, але є і великі черги. Дві заправки: Овлаші і біля Засульського мосту.

Блок-пости в Недригайлові – поговорю з Костянтином Волковим. Але ще треба подумати про їхню доцільність. Волков виконує покладені на нього завдання. Я розумію, що є якісь там непорозуміння, але ми не повинні мірятися тим, хто в якій партії, чи в якому штабі…

Щодо ліків – можна звернутися до Оксани Тагаєвої, Олени  Юракової. Вони допоможуть знайти ліки.

Робота банків – банки працювали з третього дня війни. Зараз великі черги за готівкою. У Ромнах Приватбанк не може відкрити друге відділення, але проблема з працівниками – вони просто виїхали з міста. Тому неможливо відкрити друге відділення. Працює «Ощадбанк» і «Газбанк».

Щодо роботи банкоматів – проблема довезти готівку до району. Точно сказати, коли вона буде в банкоматах, не можу. Працюють над тим, щоб почали працювати термінали.

Стосовно світла – з початку війни діє комендантська година і світло на цей час вимикається.

Стосовно електрики по району – під Сумами і в напрямку Шостка-Конотоп були розбиті лінії електропередач. Зараз електрики посилено працюють над усуненням неполадок. Будуть «веєрні» відключення, але ми маємо пристосовуватися до цього.

Сирена в місті – до цього ніхто не думав, що буде війна, її ніхто не фінансував. Система оповіщення лишилася у спадок від Радянського Союзу, працює 3-4 точки. Тижнів за два перед війною це питання піднімалося, але… І просто ми не були готові…

Щодо комуналки – економіка країни має працювати. МИ повинні платити за товари, по можливості, за комуналку. Бо це кошти, за які наша країна зможе існувати.

Дорога на Пирятин, Лохвицю, Лубни, Липову Долину – безпечна.

Як добиратися медикам із села – це питання мають вирішити на місцевому рівні.

Сьогодні дорога на Конотоп – безпечна.  Хоча ворожа техніка пересувається в районі с. Самбір та Шевченкове.

«Зелені коридори» – інформація про евакуація з’являється у мене на сторінці за голину до цього. Раніше надати таку інформацію просто неможливо.

Гуманітарна допомога – за неї відповідають штаби. Я не втручаю в цю роботу, цим займаються волонтери і прекрасно з цим справляються. Вони допомагають людям і нашим військовим.

У Ромнах нічого не «гупає», можливо, наші хлопці дають жару далеко від нас. У місті патрулюють правоохоронні органи.

Щодо бронежилетів та амуніції для військових – закупити їх за 2-3 тижні і всіх одягнути просто неможливо. Але працюємо над цим. У цьому допомагають волонтери.

Якщо є факти щодо торгівлі гуманітарною допомогою, звертатися до мене особисто і я виїду в той магазин. За таке – розстріл на місці…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору