Вибираємо дитячі навушники: поради спеціаліста

Діти, Споживач 16:58, 26.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

дитячі навушники

Індивідуальні особливості слухового апарата людини остаточно формуються у віці 18–19 років. Дорослі вміють із високою точністю визначати свій поріг гучності. Дітям рекомендується обмежувати його значенням порядку 85–90 дБ.

Такі показники мають багато моделей звичайних навушників, але дитячі різновиди набагато краще пристосовані для використання за прямим призначенням. Навіть у цьому випадку слід дотримуватися рекомендацій, які зроблять експлуатацію цих сучасних гаджетів більш безпечною для дітей.

Накладні повнорозмірні моделі

Вакуумні модифікації, розташовані на невеликій відстані від барабанної перетинки, здатні досить відчутно притуплювати слух. Бажано, щоб конструкція дужки була регульованою. У цьому випадку її завжди можна скорегувати таким чином, щоб вона не здавлювала голову.

Невеликі розміри та яскравий дизайн

Дитяча голова, хоча і росте швидко, все ж менша за дорослу, тому вибирайте моделі відповідно до розмірів. Дітям завжди до вподоби моделі з привабливими малюнками чи яскраво розфарбовані. Але чим старший вік, тим стриманішим має бути оформлення.

Гіпоалергенні матеріали

Цьому фактору зазвичай приділяють мало уваги, і даремно. Часте носіння — це довготривалий контакт навушників і вуха. Якщо матеріал не має гіпоалергенних властивостей, це може призвести до подразнень шкіри та інших неприємних наслідків.

Спосіб підключення

Для провідних навушників рекомендована довжина кабелю в дитячій модифікації 0,7–1,2 м. Цього достатньо, щоб тримати смартфон чи інший пристрій у кишені. Але якісні бездротові навушники більш зручні та безпечні.

Вага пристрою

Дітям важкі гаджети не потрібні. Рекомендовані значення залежать від різновиду навушників:

  • для вакуумних вкладишів це — від 5 до 35 г;
  • накладні мають важити не більш ніж 100 г;
  • вага повнорозмірних повинна перебувати в діапазоні 50–130 г;
  • для найважчих навушників, моніторних, обмеження становить 300 г.

Діаметр мембрани

Цей показник впливає на якість відтворення низьких частот. Для повнорозмірних різновидів глибоке звучання басів забезпечать мембрани від 30 мм, для вкладишів оптимальний діаметр втричі менший, але в будь-якому разі якість передачі низькочастотного звуку буде нижчою.

Амбушури

Тут важливий матеріал виготовлення та розмір, бо саме амбушури безпосередньо контактують із вухом, особливо для вкладишів. Для молодших вікових груп вони мають бути невеликими, старшокласники можуть використовувати й стандартні розміри.

Матеріал краще силіконовий — він еластичний. Шкіра може швидко розтягнутися та потріскатися. Не кращі за якістю шкірзамінники та екошкіра. Вибираючи дитячі навушники в каталозі інтернет-магазину Алло.юа в Харкові, слід звертати увагу на моделі з мікрофоном. Він не тільки здатний підсилювати звук під час спілкування, а й дозволить дитині експериментувати із записами треків власного виконання.

І наостанок: слід пам’ятати, що вибір має враховувати індивідуальні потреби дитини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору