Відбулося перше засідання молодіжної ради при Роменській РДА

Влада, Молодь 16:03, 19.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 18 жовтня, відбулося перше засідання молодіжної ради при Роменській районній державній адміністрації. У ньому взяли участь перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов та працівники відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації.

Молодіжна рада при районній державній адміністрації – постійно діючий консультативно-дорадчий орган з питань реалізації молодіжної політики на території Роменського району.

Безпосередня мета її діяльності – згуртувати молодь для тісної співпраці з органами виконавчої влади, забезпечення участі молоді у прийнятті рішень щодо реалізації молодіжної політики, обговорення ідей та пропозицій пов’язаних з цим напрямком, участь у проектах, які сприятимуть розвитку молодіжного руху на території району.

Володимир Татарінов на початку засідання висловив сподівання, що неординарні ідеї молоді будуть цікавими для району, допоможуть вирішити чимало проблем, адже саме молодь має незаангажовані нові погляди.

До складу молодіжної ради увійшли представники учнівського, студентського самоврядування та просто активна молодь з чіткою громадянською позицією району.

На засіданні розглянуто низку організаційних питань, зокрема обрано голову, заступника голови та секретаря молодіжної ради. Отже, за результатами відкритого голосування: головою молодіжної ради обраний Максим Волік, заступником голови – Олександр Рубець, секретарем – Владислав Кулик.

Потім члени молодіжної ради описати зміни, які б вони хотіли побачити за наступні 2 роки в розвитку молодіжної політики на території Роменського району, та який вклад особисто вони готові зробити для реалізації цих змін.

Всі погляди та ідеї були записані та поміщені до «капсули часу». Капсула закладається на 2 роки на час функціонування молодіжної ради. Після закінчення повноважень молодіжної ради її члени зможуть порівняти свої очікування та реальні результати.

За повідомленням сайту Роменської РДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору