Відбувся прийом міського голови Олега Стогнія
Поділитися в
Копіювати посилання
09 квітня під час прийому до очільника громади звернулося 15 мешканців, було порушено 7 питань, в тому числі розглянуто 2 колективні звернення від 9 мешканців щодо недопущення розірвання договору про надання послуг з розподілу електричної енергії жителям гуртожитків.
Крім того, розглянуті питання земельних правовідносин, призначення державної соціальної допомоги, експлуатації місць загального користування, видалення аварійних дерев тощо, повідомляють на сайті Роменської міської ради.
Наступний прийом відбудеться 23 квітня 2024 року. Консультації громадян щодо прийомів, їх попередній запис на прийом міським головою проводиться щоденно в робочі дні з 08.00 до 17.00 у кабінеті 4 (бульвар Шевченка, 2) та за телефонами: роб. 5 32 86, моб. 096 874 93 39.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: