Відповідь міськради на скаргу щодо некомфортного маршруту №11: «Щоб люди не ходили пішки…»

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 11 серпня, у соцмережі з’явився допис роменчанина про некомфортну маршрутку, яка з 1 серпня стала курсувати на маршруті №11.

«У такий мікроавтобус, який курсує із 1 серпня, і сідати немає бажання. Якщо немає вільних сидячих місць, дорослому чоловіку доведеться їхати, зігнувшись буквою Г. Поверніть нормальний транспорт», – написав чоловік.

На фейсбук-сторінці Роменської міської ради з’явилася відповідь. Там йдеться, що після відмови попереднього приватного автоперевізника ФОП Діжечка С.М. від перевезень на маршруті №11, інших бажаючих взяти участь в обслуговуванні даного маршруту не виявилось.

«Аби не залишити громаду взагалі без маршруту №11, щоб люди не ходили пішки, перевізник ФОП Вінніченка В.В. погодився здійснювати перевезення тим транспортним засобом, який не задіяний. Аналогічна ситуація склалася і по маршруту №14. Виконавчий комітет Роменської міської ради не має власного комунального транспорту для забезпечення перевезення пасажирів у будь-якій ситуації», – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору