Відрізані від міста: жителі довколишніх сіл скаржаться на перевізника

Суспільство 13:55, 3.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 2 березня, до голови Роменської міської ради Олега Стогнія надійшло колективне звернення від жителів Миколаївки, Калинівки та Горового. Вони просять не залишати їх «відрізаними» від міста та забезпечити рух автобуса. Під зверненням підписалося 150 жителів цих сіл.

Люди скаржаться на те, що зросла вартість проїзду – до Миколаївки на 3 грн, а – Калинівки на 5 грн. Отож, аби зекономити кошти на проїзд, люди пішки йдуть до найближчої зупинки на міський маршрут №8. У результаті – тиснява й «конкуренція» з міським населенням за місця в автобусі. Також наголошують на тому, що рейсу, запланованого на 11.20, взагалі немає.

Як повідомляє сайт Роменської міської ради, щоб забезпечити перевезення пасажирів громади автобусними маршрутами (по квітень поточного року включно): Ромни-Гаврилівка, Ромни-Кашпури, Ромни-Лісківщина, Ромни-Миколаївка-Калинівка, з бюджету громади було перераховано 100 тис грн субвенції до районного бюджету. Ці кошти мають бути спрямовані на покриття збиткових маршрутів.

На даний час триває процедура передачі повноважень організатора перевезень приміських автобусних маршрутів загального користування на території приєднаних населених пунктів до Виконавчого комітету Роменської міської ради. Вона має завершитися до 1 квітня цього року.

«У зв’язку з цим Департаментом інфраструктури Сумської ОДА у кінці лютого заключено договір з перевізником щодо здійснення перевезення по маршруту м. Ромни – с. Миколаївка – с. Калинівка – с. Горове – м. Ромни. Але поданий надавачем послуг графік руху відрізняється від попереднього за цим маршрутом», – повідомляє сайт Роменської міської ради.

Реагуючи на звернення, до комунального підприємства «Архітектурно-планувальне підприємство» Роменської районної ради направлено листа з вимогою надати роз’яснення та документи, які підтверджують обґрунтованість вчинених перевізником дій.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору