Війна може “розгорітися” в лютому зі сторони Білорусі, росіяни можуть піти на Київ, – думки Генерала Залужного

Армія, Війна, Думка 17:02, 16.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Генерал Залужний дав інтерв’ю виданню The Economist.

Ось вам кілька цитат, щоб ви ще раз усвідомили, як нам пощастило із головнокомандувачем. Наша перемога складається з мільйона пазлів і кожен – важливий. Але у кожній справі є лідер.

Про наближчі перспективи:

“Наша стратегічна задача – втримати рубіж і підготуватися до війни, яка може розгорітися в лютому. Мати резерви і зброю. Війна ця почнеться не на Донбасі, а з Білорусі в напрямку Києва, можливо, з півдня. Маємо на цьому зосередитися. Хай пробачать мене військові в окопах, але нам треба накопичити ресурси для тривалих боїв наступного року”

“Російська мобілізація спрацювала. Неправда, що у них все так жахливо і вони не будуть боротися. Будуть, бо цар велів їм іти на війну. Росіяни готують 200 тисяч свіжих солдатів. Я не сумніваюся, що вони ще раз спробують піти на Київ.”

“Щоб дійти до Криму, нам треба пройти 84 км до Мелітополя. Цього буде достатньо, щоб діставати HIMARS до Криму. З наявними ресурсами я не можу планувати нові великі операції. Хоча ми зараз працюємо над однією. Ви її ще не бачите, але вона вже йде.”

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору