Військові Сумщини отримали спорядження від асоціації «Українці за кордоном» + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Це кількатонний вантаж плит для бронежилетів, які виготовлені зі шведської та фінської сталі, належним чином перевірені на міцність. Після того, як за допомогою місцевих майстрів відшиємо необхідну кількість плитоносок, засоби захисту відправимо у військові підрозділи, пише голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Окрім цього інтернаціональна волонтерська команда, до якої ввійшли і наші сумчани, і кияни, і естонці, і німці, і американці, і литовці привезла і тактичний одяг: наколінники, налокотники, рукавички, окуляри, берці. А також готові бронежилети і каски.

Серед засобів медичного призначення: тактичні аптечки і турникети.

Гуманітарний військовий вантаж містив і прилади нічного бачення, приціли, каремати і, навіть, дрон.

Серед волонтерів, які доставили вантаж, багато військових, які воювали в гарячих точках по всьому світу. Тож все спорядження максимально відповідає своєму призначенню і запитам наших захисників.

Весь вантаж, окрім плит, розподілений згідно потреб і переданий двом частинам ЗСУ і двом добровольчим формуванням територіальних громад.

Робота в цьому напрямку продовжується.

«Залишилась ще одна унікальна річ, яку передамо пізніше: жилет з сотнею зав’язок – по одній на кожного полоненого ворога. Волонтери просили повідомити, коли відповідний рахунок буде закрито. Але я сподіваюся, нога росіянина більше не ступить на землю Сумщини!» – наголосив Дмитро Живицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору