Військових в Україні перевірятимуть на алкоголь та наркотики у будь-який час та в будь-якому місці, навіть у відпустці та вдома

Суспільство 17:01, 16.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Військових в Україні перевірятимуть на алкоголь та наркотики у будь-який час та в будь-якому місці. Оборона країни понад усе. Новий законопроект Рада ухвалила без змін після першого читання. У період військового стану перевіряти хочуть навіть у відпустці та вдома.

Верховна Рада прийняла Закон про внесення змін до Кримінального кодексу, Кодексу України про адміністративні правопорушення та інших законодавчих актів щодо особливостей несення військової служби в умовах воєнного стану чи в бойовій обстановці.

Відповідний законопроект Верховна Рада ухвалила без змін після першого читання.

Законом 8271 вносяться зміни до Кримінального кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кодексу законів про працю України та Закону України “Про Військову службу правопорядку у Збройних Силах України”.

Зокрема, змінами “підвищено рівень санкцій за вчинення військових адміністративних правопорушень. Також пропонується доповнити вказаний Кодекс новою статтею 266-1 – задля надання повноважень Військовій службі правопорядку у ЗСУ здійснювати огляд уповноваженими посадовими особами військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів під час проходження зборів на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння з використанням технічних засобів та тестів”, – зазначено у пояснювальній записці.

Реалізація Закону сприятиме підвищенню стану військової дисципліни.., а також надасть повноважень Військовій службі правопорядку у ЗСУ здійснювати протидію незаконному обігу наркотичних засобів, алкоголізму у військових частинах, протидії подолання поширення наркоманії у військових колективах, підтримання належного рівня військової дисципліни та правопорядку, підвищення бойової готовності військових частин та спроможності виконувати визначені завдання задля захисту Вітчизни”, – вважають народні депутати.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору