Вночі на КП «Міськводоканал» РМР запускали генератори
Поділитися в
Копіювати посилання
У нічний час унаслідок знеструмлення були тимчасово відключені об’єкти критичної інфраструктури, зокрема водозабір КП «Міськводоканал» РМР.
З метою недопущення зупинки водопостачання, забезпечення стабільної роботи систем та з урахуванням низьких температур повітря, підприємство оперативно задіяло резервні джерела живлення — генератори. Вони забезпечували роботу об’єктів у період з 00:00 до 04:00.
Наразі всі об’єкти КП «Міськводоканал» РМР працюють у штатному режимі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: