Вночі на КП «Міськводоканал» РМР запускали генератори 

ЖКГ 12:46, 17.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

У нічний час унаслідок знеструмлення були тимчасово відключені об’єкти критичної інфраструктури, зокрема водозабір КП «Міськводоканал» РМР.

З метою недопущення зупинки водопостачання, забезпечення стабільної роботи систем та з урахуванням низьких температур повітря, підприємство оперативно задіяло резервні джерела живлення — генератори. Вони забезпечували роботу об’єктів у період з 00:00 до 04:00.

Наразі всі об’єкти КП «Міськводоканал» РМР працюють у штатному режимі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору