Водозабір працює від генератора: можливе зниження тиску води
Поділитися в
Копіювати посилання
КП «Міськводоканал» РМР повідомляє, що у зв’язку з відсутністю електропостачання водозабір тимчасово працює від генератора.
Подача води до споживачів здійснюється, однак можливе зниження тиску в мережі.
Мешканців просять із розумінням поставитися до ситуації та раціонально використовувати воду.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: