Водозабір працює від генератора: можливе зниження тиску води

Суспільство 17:24, 25.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

КП «Міськводоканал» РМР повідомляє, що у зв’язку з відсутністю електропостачання водозабір тимчасово працює від генератора.

Подача води до споживачів здійснюється, однак можливе зниження тиску в мережі.

Мешканців просять із розумінням поставитися до ситуації та раціонально використовувати воду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору