Вихід на пенсію – черговий привід для навчання + ФОТО

Суспільство 10:06, 3.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

В Університеті третього віку розпочався десятий навчальний рік, – повідомляє Культура Ромни.

«Вчитися ніколи не пізно!» – саме під таким гаслом живуть і працюють відвідувачі Університету третього віку Територіального центру соціального обслуговування Роменської міської ради.

Спільний захід центральної міської бібліотеки для дорослих імені Бориса Антоненка-Давидовича та Територіального центру День знань «Навчатись ніколи не пізно!» відбувся напередодні 1 вересня в читальному залі бібліотеки.

Присутні – «студенти» Університету, люди про яких говорять, що їх старість не застане вдома, ознайомилися з історією святкування Дня знань та дізналися як цей день проходить в різних країнах світу. Викладач Університету – керівник гуртка «Чарівна мить» Софія Семенівна Стрельченко підвела підсумки роботи та відзначила успіхи кожного «студента». Гостями свята стали місцеві поети Людмила Кранга, Наталія Петренко та Микола Квітка, які поділилися своїми спогадами про шкільні роки та читали власні твори.

Учасники заходу підтвердили думку про те, що якщо людина переступила пенсійний рубіж це не означає, що свій простір треба звузити до власної квартири, лавки біля під’їзду чи найближчого магазину. Вік не головне у навчанні. Головне – це бажання працювати над собою, спілкуватися з однодумцями та прагнути творити прекрасне.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору