Вихованки Роменської ДЮСШ ім.В.Гречаного привезли “золото” та “бронзу” з двох чемпіонатів України

Спорт 10:29, 7.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Чемпіонат України з легкої атлетики

29-30 червня в м. Луцьк відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, в якому взяло участь більше 400 спортсменів з 25 регіонів України.

Вихованка Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Анна МЕЛЬНИК (учениця СЗОШ № 2) у складі збірної команди Сумської області в естафетному бігу 4х100 м стала чемпіонкою України.

До змагань дівчину підготував тренер-викладач Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр Лісненко.

Кубок Європи

3-4 липня в чеському місті Тепліце  змагалися кадети в рамках Кубку Європи з дзюдо. У змаганнях взяла участь вихованка Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Маргарита МІРОШНІЧЕНКО (ЗЗСО № 8), яка виборола 5 місце (тренер Дмитро БОГУШ).

У Львові з 2 по 5 липня відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р. н. та молодше. У складі збірної команди Сумської області в естафетному бігу 100+200+300+400м вихованки Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Єлизавета ЗЕМЛЯНІКІНА (ЗОШ № 4) та учениця ЗОШ № 5Інна РИБАЛКА (на головному фото) стали бронзовими призерками України.

Підготували учнів до змагань тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного  Олександр ЛІСНЕНКО, Микола та Валентина САВИЦЬКІ.

Вітаємо вихованців та їх тренерів з вдалими виступами на змаганнях!