Вихованці Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації отримали подарунки від Миколайчика

Дата, Діти, Освіта 13:06, 17.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

З передсвятковими вітаннями та презентами до Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області завітала заступник голови Сумської облдержадміністрації Вікторія Медвідь.

Наразі у закладі перебуває 25 діток, котрі опинилися у складних життєвих обставинах. Тож вони, як ніхто інший, потребують додаткової уваги, доброго слова, любові і звичайно ж – подарунків від Святого Миколая. А завдання дорослих – зробити все можливе, щоб ніщо не затьмарило дитячої радості, щирих сподівань. Діти неодмінно мають жити у гідних умовах, в достатку і любові.

Як зазначила заступник голови облдержадміністрації, Миколая недаремно називають Чудотворцем, адже саме в цей період виконуються всі найзаповітніші мрії. У ці дні навіть дорослі починають вірити в чудеса, бо вірячи у казку, ми всі стаємо добрішими, милосерднішими і уважнішими.

«У кожного з вас є заповітне бажання. Я хочу, щоб всі ваші мрії здійснилися. Щиро зичу, щоб окрім подарунків і цукерок ви отримали надію на щасливе майбутнє, а життя приготувало для кожного світлу життєву дорогу», – сказала у вітанні Вікторія Медвідь.

Як прокоментувала вона, в області є 3 подібних заклади, де дітям надають комплексну соціально-психологічну допомогу – у Шостці, Сумах та Хоружівці. Тут працюють фахові педагоги і спеціалісти, вони допомагають дітям соціалізуватися, долати життєві труднощі тощо.

«Я дякую педагогічному колективу, всьому персоналу центру за вашу роботу. Ви виконуєте дуже важливу місію – рятуєте дітей, рятуєте їх душі, даєте шанс на щасливе дитинство», – зазначила Вікторія Медвідь.

Діти підготували також святкову програму для гостей – із новорічними піснями та віршиками. Заступник голови облдержадміністрації поспілкувалася із вихованцями закладу, з педагогічним колективом та ознайомилася із роботою закладу. Так, у центрі створені умови, максимально наближені до домашніх. Діти проживають у дво, три, та чотирьохмістних кімнатах готельного типу. Проектна потужність закладу розрахована на одночасне перебування 50 вихованців. Навчання здійснюється у Хоружівському НВК.

Заклад розрахований для тривалого перебування (до 9 місяців) дітей віком від 3 до 18 років, які опинилися в складних життєвих обставинах, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.

За 2021 рік у Центрі перебувало 74 вихованці. Лише цьогоріч сюди влаштовано 49 дітей. Вибуло – 46 дітей, із них під опіку – 2, у прийомну сім’ю та ДБСТ – 11, в біологічну сім’ю – 32, усиновлено – 1.

За повідомленням Сумської обласної державної адміністрації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору