Вихованці спортивного клубу «LEGION» показали блискучі результати на чемпіонат Києва з бойових мистецтв комбат самозахист ІСО + ФОТО

Спорт 10:01, 10.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

4-5 квітня у Києві на базі спортивного клубу ,,Kozenko,, відбувся відкритий чемпіонат Києва з бойових мистецтв комбат самозахист ІСО.

Захід пройшов за підтримки Департаменту молоді та спорту м. Києва.

У чемпіонаті взяли участь 360 спортсменів із 39 клубів та п’яти областей: Київської, Чернігівської, Сумської, Одеської та Львівської.

Вихованці Роменського спортивного клубу ,,LEGION,, взяли участь у чемпіонаті та показали такий результат: чемпіонами у своїх категоріях стали (розділ мма) – Нюкало Нікіта ліцей /1 , Соловйов Микола ліцей /4 , Соловйов Дмитро ліцей /4 , ( розділ грепплінг) – Мельник Антон шк./5, Мельник Артем шк./5, Науменко Єгор ліцей /2, Басараб Максим став переможцем в категорії серед дорослих.

Призерами турніру стали: розділ (мма) – Сіняєв Ілля шк./11- 3 місце, розділ ( грепплінг ) – Калуга Іван ліцей /1 – 2 місце, Корчака Ілля шк. 11 – 3 місце,  Олійник Олег ліцей /1 – 3 місце, Гнідаш Єгор ліцей /2 – 3 місце, Шматко Родіон ліцей /1 – 3 місце.

Підготував спортсменів тренер спортивного клубу ,,LEGION,,  Лакиза Владислав.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору