Вихованці спортивного клубу «LEGION» показали блискучі результати на чемпіонат Києва з бойових мистецтв комбат самозахист ІСО + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
4-5 квітня у Києві на базі спортивного клубу ,,Kozenko,, відбувся відкритий чемпіонат Києва з бойових мистецтв комбат самозахист ІСО.
Захід пройшов за підтримки Департаменту молоді та спорту м. Києва.
У чемпіонаті взяли участь 360 спортсменів із 39 клубів та п’яти областей: Київської, Чернігівської, Сумської, Одеської та Львівської.
Вихованці Роменського спортивного клубу ,,LEGION,, взяли участь у чемпіонаті та показали такий результат: чемпіонами у своїх категоріях стали (розділ мма) – Нюкало Нікіта ліцей /1 , Соловйов Микола ліцей /4 , Соловйов Дмитро ліцей /4 , ( розділ грепплінг) – Мельник Антон шк./5, Мельник Артем шк./5, Науменко Єгор ліцей /2, Басараб Максим став переможцем в категорії серед дорослих.

Призерами турніру стали: розділ (мма) – Сіняєв Ілля шк./11- 3 місце, розділ ( грепплінг ) – Калуга Іван ліцей /1 – 2 місце, Корчака Ілля шк. 11 – 3 місце, Олійник Олег ліцей /1 – 3 місце, Гнідаш Єгор ліцей /2 – 3 місце, Шматко Родіон ліцей /1 – 3 місце.
Підготував спортсменів тренер спортивного клубу ,,LEGION,, Лакиза Владислав.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: