Вихованці учнівського лісництва «Совенятко» допомагають пташкам пережити зиму + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Зима для птахів – велике випробування. Коли надворі починаються холоди, пташкам доводиться нелегко, тому пернаті потребують допомоги. У цю складну холодну пору кожного року вихованці учнівського лісництва «Совенятко», що діє при Роменському відділенні Державне підприємство “Сумське лісове господарство”, дбають про пернатих друзів.

Цьогоріч в учнівському лісництві ще у листопаді стартувала екологічна акція «Допоможемо зимуючим птахам».

«Акція проводиться з метою: збагачення уявлення дітей про розмаїття птахів рідного краю, які залишилися на зиму; формування розуміння залежності життя птахів від людини та природних умов; позитивне ціннісне ставлення до птахів та бажання допомагати їм взимку», – коментує мету акції керівник учнівського лісництва Вікторія Зеленська.

Юні захисники пташок дуже відповідально підійшли до участі в акції. Разом зі своїми батьками вони виготовили годівнички та зубрали для пташок корм. Частину годівничок вже розвісили на шкільному подвір‘ї. Решту планують передати своїм шефам – працівникам Сумського держлісгоспу.

Юні захисники пташок дуже відповідально підійшли до виготовлення годівничок та збору корму для птахів, тому пташки, які прилітатимуть до шкільних годівничок не залишаться без їжі взимку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору