Виконання бюджету у Роменській громаді понад 100%

Влада, Громада 10:00, 13.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Бюджет громади було затверджено в сумі 501,5 млн.грн (зі змінами – 521,6 млн.грн.), повідомляє сайт Роменської міської ради.

Передбачені доходи складаються із надходжень від платежів та трансфертів (субвенції та дотації). У звітному періоді надійшло до бюджету 555,8 млн. грн, виконання склало 101,8%.

Дохідна частина за податками і зборами виконана більше, ніж на 100%. Перевиконання склалось за рахунок податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку та рентної плати.

До спецфонду надійшло більше 30 млн. грн, з них власні доходи – 14,8 млн.грн, субвенції з державного та обласного бюджету – 16,0 млн. грн. (отримані на придбання обладнання лікарні для відкриття відділення невідкладних станів та на погашення різниці в тарифах, що до речі, дало змогу комунальним підприємствам теплоенергетики перерахувати до бюджету громади частину отриманого чистого прибутку).

Видатки соціального спрямування (освіта, культура, спорт і соціальні програми) склали 393,8 млн.грн, підтримка закладів охорони здоров’я – 28,1 млн. грн. Видатки спеціального фонду склали – 49,6 млн.грн, з них кошти бюджету розвитку – 10,0 млн.грн.

У зв’язку з приєднанням до громади сільських територій додались по бюджетній сфері 31 заклад освіти, 66 закладів культури, 1 спортивна школа; із пожежників сільської території створено місцеву пожежну охорону. Загальна чисельність «бюджетників» склала 2,6 тис. осіб і збільшилась у 1,5 рази. Відповідно, можливості бюджету направити кошти на інші статті зменшились, у той же час потреба фінансових ресурсів з урахуванням збільшення території значно зросла. Таким чином, на інших статтях видатків, у тому числі і капітальних, доводиться економити та залучати інші джерела надходжень. Проте заробітна плата по бюджетній сфері виплачувалась вчасно, заборгованість на кінець року відсутня.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору