Виконавчий комітет Роменської міської ради розглядає можливість зміни годин перевезень пільгових категорій пасажирів

 Поділитися

Поділитися в

У Роменській міській раді обговорювали питання щодо зміни годин перевезень пільгових категорій пасажирів, зокрема зранку та увечері.

На даний час здійснюється перевезення визначених категорій пасажирів за пільговим тарифом з 9.00 до 15.00 години.

«Оскільки до міської ради звертаються мешканці громади щодо перегляду цього періоду, тож Виконавчий комітет Роменської міської ради, як організатор пасажирських перевезень, оперативно розглядає дане питання», – йдеться у повідомлення.

У ході зустрічі заслухали думку приватних автоперевізників та присутніх керівників структурних підрозділів. Прийняли рішення детально вивчити питання відповідно до діючих на даний час норм чинного законодавства та надати пропозиції.

Пропозиції мають враховувати інтереси усіх зацікавлених сторін: мешканців громади, що належать до пільгових категорій пасажирів; Виконавчого комітету міської ради, що повинен задовольнити різні потреби громадян у складний час воєнного стану (підвезення працівників  – до місць роботи, вихованців та їх батьків  – до загальноосвітніх, позашкільних та дитячих навчальних закладів, потребуючих допомоги громадян  – до закладів охорони здоров’я та соціального забезпечення та ін.) та об’єктивні можливості автоперевізників з огляду на поточну економічну ситуацію (нестабільність постачання пального на автозаправочних станціях, коливання цін, відсутність кваліфікованих та досвідчених водіїв у зв’язку зі службою в ЗСУ, тощо).

До відома громадськості доведуть про прийняте остаточне рішення з цього питання.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору