Виплати державних допомог та компенсацій за січень проведені в повному обсязі – Роменська РДА

 Поділитися

Поділитися в

Управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації повідомляє, що 09 січня 2023 року на рахунки управління, які відкриті в Роменському управлінні державної казначейської служби України Сумської області надійшли кошти для забезпечення виплати встановлених законодавством усіх видів державних соціальних допомог та компенсацій на основне нарахування січня 2023 року.

10 січня 2023 року управлінням підготовленні та направлені до Роменського управління державної казначейської служби платіжні доручення для зарахування бюджетних коштів в установи уповноважених банків та у відділення АТ «Укрпошта» для подальшого зарахування на рахунки отримувачів соціальних допомог та компенсацій.

19 січня 2023 року на рахунки управління надійшли кошти для забезпечення виплати усіх видів державних соціальних допомог та компенсацій на додаткове нарахування січня 2023 року.

20 січня 2023 року управлінням підготовленні та направлені до Роменського управління державної казначейської служби платіжні доручення для зарахування бюджетних коштів в установи уповноважених банків та у відділення АТ «Укрпошта» для подальшого зарахування на рахунки отримувачів соціальних допомог та компенсацій.

Таким чином виплата встановлених законодавством усіх видів державних соціальних допомог та компенсацій за січень проведена в повному обсязі.

Управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації продовжує працювати над питаннями забезпечення виконання державної соціальної політики в районі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору