Як іде справа відносно чотирьох роменців, які обвинувачуються у вчиненні хуліганських дій та нанесенні тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого

Кримінал, Суд 14:03, 17.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Наразі розгляд справи продовжується відносно лише двох обвинувачених, дії яких органами досудового розслідування кваліфіковані за ч. 2 ст. 296, ч. 2 ст. 121 КК України. 

Матеріали відносно двох інших осіб, обвинувачених за ч. 2 ст. 296 КК України, виділені в окремі провадження та зупинені у зв’язку з призовом для проходження військової служби під час мобілізації одного обвинуваченого та розшуком іншого.

13 квітня 2023 року суд задовольнив клопотання прокурора, що підтримали і три представники потерпілих, які приймали участь у судовому засіданні, та продовжив двом обвинуваченим раніше обрані запобіжні заходи: домашній арешт у нічний час доби із застосуванням електронних засобів коетполю та покладанням відповідних обов’язків.

Також під час судового засідання допитувалась свідок, проте через погіршення самопочуття свідка завершити допит не вдалося. Свідок викликана в наступне судове засідання для продовження надання показань.

Також у наступному судовому засіданні заплановано допит інших  свідків. Загалом по справі у якості свідків стороною обвинувачення залучено 20 осіб.

Наступне судове засідання призначене на 08 травня 2023 року на 13.30 год.

Судове засідання транслюватиметься на офіційному веб-сайті Роменського міськрайонного суду Сумської області веб-порталу «Судова влада України», на You Tube каналі «Судова влада України» та порталі  «Судова влада України».

Інформаційно: Трагедія сталась 11 липня 2020 року близько 4 год 40 хв ранку в м. Ромни. Поблизу одного з місцевих кафе між обвинуваченими та потерпілим розпочалась словесна перепалка, яка переросла в бійку, внаслідок якої потерпілий  був доставлений до Роменської ЦРЛ з тяжкими тілесними ушкодженнями. Від отриманих травм 17 липня 2020 року потерплий помер у лікарні.

Дії чотирьох обвинувачених органами досудового розслідування кваліфіковані як хуліганство, вчинене групою осіб (ч. 2 ст. 296 КК України), разом з тим, двоє з них обвинувачуються ще й у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

За ч.2 ст.121 КК України передбачено покарання у виді  позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

За хуліганські дії ( ст.296 КК України)  передбачено покарання у виді  обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Справу розглядає суддя Євтюшенкова В.І.

Пошук в ЄДРСР судових рішень по вказаному провадженню можна здійснити за номером № 585/3105/20.

Роменський міськрайонний суд

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору