Як на Роменщині школи готуються до офлайн навчання з 1 вересня

Діти, Освіта 08:09, 2.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це розповів голова Роменської ОВА Денис Ващенко.

«Голова Сумської ОВА вчора сказав, що будемо активно готуватися до навчання з 1 вересня в офлайн режимі. Тобто діти повинні йти в школу, але ми, як влада, повинні максимально зробити все, щоб, як діти пішли в школу, були в максимальній безпеці», – сказав він.

За його словами, нині готуються укриття для дітей, які мають відповідати жорстким нормам, встановленим поліцією та  ДСНС.

«Та маємо розуміти, що може бути будь-яка зміна ситуації, і ми маємо бути до неї готовими. Але розраховуємо на те, що з 1 вересня діти підуть до школи», – повідомив очільник району.

Також додав, що батьки можуть вирішити, чи піде дитина до школи.

«Якщо ви не хочете, щоб ваша дитина навчалася в школі, ви можете прийти до директора, надати всі аргументи. Я розумію, що нині є дуже велика небезпека, щоб наші діти навчалися. Бо останні дні ми бачимо, що ворог масово б’є по населених пунктах: і Кременчук, і сьогодні зранку – м. Одеса, де влучили в 9-типоверхівку… На Сумщині є велика небезпека у прикордонних районах. Сьогодні наше місто і район в більш-менш безпеці. Але ще раз наголошую на тому, що до 1-го вересня ще довго: ми будемо орієнтуватися по ситуації – на скільки ми будемо в безпеці».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору