Як працюють клієнтські офіси ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” в умовах відключення електроенергії?

Суспільство 17:58, 8.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині запроваджено тимчасові обмеження споживання електроенергії. Графіки погодинних відключень передбачають 2 черги по області та 4  – по місту Суми. Також застосовуються графіки аварійних відключень. У зв’язку з цим змінено режим роботи центрів обслуговування клієнтів. 

Сумський центр обслуговування належить до переліку споживачів першої черги по місту. Серединобудський і Білопільський ЦОК знеструмлюють у разі застосування в області першої та другої черги відповідно.

Звертаємо увагу, що жителів Великої Писарівки і району консультують тільки дистанційно. Решта центрів обслуговування клієнтів працюють в звичайному режимі.

Під час знеструмлення клієнтських офісів ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” споживачам надають консультації із загальних питань.

Якщо відсутня електроенергія, працівники ЦОК не мають можливості перевірити стан особового рахунку, надати довідку про відсутність заборгованості чи оформити договір про постачання електричної енергії. Співробітники центру обслуговування клієнтів приймають письмові заяви і копії документів, необхідних для укладення договору. Відвідувачі обов’язково вказують у зверненні контактний номер телефону для зворотного зв’язку. Навіть в умовах припинення електропостачання ми не призупиняємо особистий прийом громадян, але тимчасово не надаємо деяких видів послуг, – розповіла директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина ЛОШАК.

Щоб уникнути непорозумінь та не витрачати свій час варто планувати візит до ЦОК з урахуванням графіка погодинних відключень. Для вирішення термінових питань, пов’язаних з електропостачанням, рекомендуємо використовувати онлайн-сервіси.

Телефонуйте до кол-центру чи інформаційно-консультаційного центру, пишіть на офіційну сторінку в Фейсбуці, надсилайте звернення на електронну пошту компанії info@sm.enera.ua або в особистому кабінеті “E-Svitlo“.

Подбайте про зменшення навантаження на мережі – мінімізуйте споживання! Корисні лайфхаки для економії електроенергії та сімейного бюджету – тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору