Яка ситуація в громадах Посулля станом на 3 березня

Суспільство 16:02, 3.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Повну картину про ситуацію в громадах колишнього Недригайлівського району опублікувало місцеве видання “Голос Посулля”.
ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА
В центрі Недригайлова створено два штаби-пункти по збору гуманітарної допомоги та пожертв громадян. В РБК і біля податкової. Наші місцеві політики навіть у воєнний час не можуть поставити на паузу свої амбіції і працюють в режимі конкуренції. А тим часом люди несуть до пунктів збору одяг, продукти, засоби гігієни, медикаменти, речі першої необхідності.
БЕЗПЛАТНЕ МОЛОКО
На базарі позавчора та вчора зранку приїжджали два молоковози – менший і більший з молоком від ТОВ «Довіра-2008» з с. Коровинці. Його роздають безплатно. Розливим молока займаються дівчата з селищної ради. У Вільшані молоко дає безкоштовно агрофірма «Козельне».
ПРАВОПОРЯДОК
У Недригайлові несе службу черговий наряд поліції, який охороняє, в першу чергу, банки та інші об’єкти підвищеної значимості. Тим часом населення самоорганізувалося для підтримання правопорядку. Щоночі чоловіки мобільними групами чергують і патрулюють на більшості вулиць Недригайлова. У Вільшані теж діють добровільні формування по охороні громадського правопорядку.
ХЛІБ
Сьогодні в усіх продмагах Недригайлова було достатньо хліба. Привезли з Лебедина. Білий і сірий. По 20 грн буханка. На замовлення у Недригайлові налагодили випікання хліба в кафе «Старий млин». Ціна буханки – 25 грн. У Вільшані теж громада забезпечена хлібом.
СУХИЙ ЗАКОН
У торговельній мережі з полиць прибрали міцні алкогольні напої, торгівля якими наразі заборонена. Пиво в деяких магазинах стоїть, але не скрізь його продають.
МАГАЗИНИ
Магазини в Недригайлові працюють здебільшого до обіду. Полиці поріділи, але основні продукти харчування є. Сьогодні з промислових працювали «Водолій», «Пані», «Аврора». У деяких були невеликі черги.
АПТЕКИ
Аптеки працюють всі, але не повний робочий день. Населення розкупило більшість медикаментів.
ВЛАДА
Мер Недригайлова та його команда працюють. Комунальники забезпечують роботу водогону та відведення. Пожежники несуть цілодобове чергування. Різні служби, в тому числі соціальні, працюють в різних режимах. Вільшанське керівництво громади теж працює на своїй території.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору