Яка ситуація з ГРВІ, грипом та COVID-19 на Роменщині?

Медицина 13:00, 5.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

На даний час спостерігається характерна тенденція для середини епідсезону підйом захворюваності на ГРВІ, грип та COVID-19.

У порівнянні з попереднім тижнем з 17 по 23 лютого кількість хворих збільшилась на 143 людини, із них 77 — дітей.

За прогнозом епідеміологів, тенденція на захворюваність зберігатиметься впродовж наступного тижня і поступово йде на спад, повідомляє начальник відділу з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та комунікацій з громадськістю Роменської РВА Раїса ФЕДЬКО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору