Яка ситуація з ГРВІ, грипом та COVID-19 на Роменщині?
Поділитися в
Копіювати посилання
На даний час спостерігається характерна тенденція для середини епідсезону підйом захворюваності на ГРВІ, грип та COVID-19.
У порівнянні з попереднім тижнем з 17 по 23 лютого кількість хворих збільшилась на 143 людини, із них 77 — дітей.
За прогнозом епідеміологів, тенденція на захворюваність зберігатиметься впродовж наступного тижня і поступово йде на спад, повідомляє начальник відділу з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та комунікацій з громадськістю Роменської РВА Раїса ФЕДЬКО.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: