Якість питної води у Ромнах на постійному контролі

 Поділитися

Поділитися в

КП «Міськводоканал» РМР» забезпечує споживачів Роменської ТГ питною водою з артезіанських свердловин, що надійно захищені від поверхневого забруднення, повідомляє сайт Роменської міської ради.

Вода з підземних джерел є екологічно чистою, не потребує додаткової очистки перед подачею до споживачів та відповідає всім вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Виробничий контроль безпечності та якості питної води здійснюється у місцях водозаборів, перед надходженням у водопровідну мережу та в розподільчий мережі, вимірювальною лабораторією  контролю питної води КП «Міськводоканал» РМР» згідно графіку виробничого контролю погодженого Роменським міськрайонним управлінням, головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Щодня з розподільчої мережі та один раз на тиждень з резервуару чистої води (перед надходженням в розподільчу мережу) проводиться скорочений виробничий контроль по фізико-хімічним, органолептичним показникам та залізу загальному.

Один раз на місяць проводиться скорочений періодичний контроль перед надходженням у водопровідну мережу з визначенням органолептичних показників, заліза загального, амонію, водневого показнику, сухого залишку, перманганатної окислюваності.

Один раз на місяць проводиться повний хімічний аналіз з артезіанських свердловин та резервуарів чистої води (РЧВ).

Під час знераження водопровідної питної води залишкові концентрації реагентів  визначаються один раз на годину.

За радіологічним складом вода також абсолютно безпечна, що підтверджують гігієнічні паспорти отримані в ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ» на всі свердловини.

З січня 2022 року мікробіологічні дослідження виконує вимірювальна лабораторія контролю питної води КП «Міськводоканал» РМР», за результатами досліджень вода відповідає вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10.

Скорочений періодичний контроль перед надходженняму водопровідну мережу Роменської ТГ  за січень 2022 р. можна подивитися за посиланням.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору