Євгеній Рекута: «Виховання у дитсадку має бути не тільки якісним, а й комфортним» + ФОТО

Влада, Діти, Освіта 10:11, 15.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Влаштовуючи дитину до дитячого садочку, нині батьки звертають увагу не стільки на «атмосферу виховання» у закладі, як на самі умови. Адже важливо, щоб малюк, який звик до домашнього комфорту, те саме відчував і в садочку протягом дня. Батьки оцінюють ремонт в групах, настільки там тепло, які санітарні умови та, яку якість харчування зможе забезпечити заклад.

Як показує практика, держава чи місцева влада не завжди може забезпечити заклад дошкільної освіти на 100%. Тоді активні керівники цих закладів знаходять інші варіанти, як поліпшити комфорт своїх вихованців.

Так, до депутата Роменської міської ради від партії «Наш край» Євгенія Рекути звернулася директорка Роменського ДНЗ «Дзвіночок» №8 Лариса Заворотько. У закладі, де налічується 210 вихованців, зламалася пральна машинка та морозильна камера.

«Ще раніше у нас були великі промислові пральні машинки, але час бере своє – вони проржавіли. Потім ми придбали сучасну пральну машинку на 6 кг. Але, на жаль, вона не справлялася з великим обсягом прання – і теж зламалася. Лишилися ні з чим, а прати треба щодня», – розповідає пані Лариса.

Євгеній Рекута відгукнувся на прохання директорки і привіз в заклад необхідну техніку. Говорить, що про комфорт дітей маємо дбати гуртом.


«Як мені розповіли, вихованці цього садочку харчуються за новою системою ХАССП, яка передбачає жорсткий контроль якості продуктів, їхнього зберігання та загальної санітарії в закладі. Для харчоблоку звичайний домашній холодильник не годиться. Потрібна камера з прозорими дверцятами, окремими поличками для багатьох видів продуктів. Вони, до речі, зберігаються в лотках, зі стікерами, датою, коли привезли і т.д. Також у дитсадку треба швидко і якісно прати білизну для великої кількості дітей. Тому ця техніка – не розкіш, а проста необхідність», – коментує депутат.

До речі, колега по партії «Наш край» Віта Басараб теж допомогла вирішити «технічні» проблеми Коржівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Роменського району. Вона презентувала закладу телевізор та ноутбук. Ці подарунки стануть в нагоді вихователям, щоб якісно організувати дозвілля та розвиток дітлахів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору