Юні академіки Роменщини – призери конкурсу-захисту МАН України

Діти, Конкурс, Освіта 13:00, 19.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

З 10 червня по 9 липня 2022 року тривала найбільша інтелектуальна подія року – третій етап Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН.  Конкурс-захист – це перший крок для учнівської молоді до підкорення світу науки, в якому щорічно беруть участь близько 100 тис. юних науковців України.

До участі у фіналі долучилися 9 слухачів Роменської МАН, переможці обласного етапу Конкурсу. Цього року захід відбувся у онлайн форматі. Це був складний місяць, але ми впоралися і гідно представили Роменщину на Конкурсі.

За результатами участі, які підтверджені наказом Міністерства освіти і науки України, від 11.08.2022 № 732 «Про результати проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021/2022 навчальному році», наші вихованці здобули 4 бронзові нагороди: ШТИРБУ Поліна, слухачка секції історичного краєзнавства (кер. ШУЛЬГА Ю.Г.); МЕЛЬНИК Дмитро, слухач секції правознавства (кер. ШУЛЬГА Ю.Г.); ПОДРЄЗ Єлізавета, слухачка секції української літератури (кер. КОНОНЕНКО І.В.); ЛИТОВЧЕНКО Дмитро, слухач секції мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм (кер. ЛИТОВЧЕНКО О.).

Також наші МАНівці отримали додаткові нагороди. Двоє слухачів Роменської МАНУМ, СІНЯЄВ Руслан (слухач секцій фізики та радіоелектроніки, кер. ЛИТВИНЕНКО О.В. та ХУДОГОВ Г.І.) та СІЛЬЧЕНКО Олексій (слухач секції прикладного програмування, кер. ХОМЕНКО С.В.), отримали сертифікати-запрошення на програму бізнес-інкубатора «Ukrainian Future», де можна зануритися у середовище підприємництва, зрозуміти як працює стартап система та протестувати власний продукт.

Особливо приємно було побачити на онлайн-церемонії закриття зіркового гостя, МАНівця в минулому, фронтмена гурту «Океан Ельзи» Святослава ВАКАРЧУКА, і почути від нього теплі слова та привітання. «Я закликаю всіх вас щиро, віддано й наполегливо займайтеся справою вашого життя – наукою… Наука збагачує, робить людину глибшою, щасливішою та успішнішою, а такі люди – майбутнє України.»

Вітаємо учасників та переможців, їх наукових керівників та батьків, усіх, хто доклав зусиль для гідного представлення наших талановитих юних науковців на Конкурсі. Бажаємо натхнення, сил та креативних ідей на наступні звершення!

 За повідомленням Роменської МАН

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору