Юні біатлоністи з Ромен вибороли призові місця на Всеукраїнських змаганнях у Києві
Поділитися в
Копіювати посилання
4 жовтня в Києві відбулися Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат, присвячені пам’яті загиблих захисників України. На старт вийшли понад 150 спортсменів із різних регіонів держави, які змагалися у трьох вікових групах: старшій (2011–2012 р.н.), середній (2013–2014 р.н.) та молодшій (2015 р.н. і молодші).
Вихованці комунального закладу «Роменська дитячо-юнацька спортивна школа ім. П. Калнишевського» Роменської міської ради гідно представили Сумщину та вибороли призові місця:
І місця у спринтерській гонці з двома вогневими рубежами здобули:
Михайло Мисюра (старша вікова група, юнаки 2011–2012 р.н.);
Ярослав Лазоренко (середня вікова група, юнаки 2013–2014 р.н.);
Андрій Найдич (молодша вікова група, юнаки 2015 р.н. і молодші).
ІІ місце — Антон Шило (молодша вікова група, юнаки 2015 р.н. і молодші).
ІІІ місце — Дар’я Мисюра (старша вікова група, дівчата 2011–2012 р.н.).
ІV місце — Артем Кизим (молодша вікова група, юнаки 2015 р.н. і молодші).
V місця — Микола Горошко (старша вікова група, юнаки 2011–2012 р.н.) та Аліса Тригуб (середня вікова група, дівчата 2013–2014 р.н.).
Вітаємо юних спортсменів і тренерів-викладачів Сергія Матвієнка, Олексія Савченка та Олександра Касьяна з чудовими результатами та високими досягненнями!
За повідомленням Відділу освіти Роменської міської ради,
ДЮСШ ім. П. Калнишевського РМР.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: