Юні дзюдоїсти Роменської громади здобули 13 медалей на обласному турнірі
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями в Роменській громаді відбувся Відкритий обласний турнір з дзюдо КД «ОКАМІ» СОО ФСТ «Спартак» серед юнаків 2012 – 2013 р.н., 2014 – 2015 р.н. та дівчат 2013 – 2014 р.н., який об’єднав понад 110 юних майстрів татамі з Сумщини та Харківщини.
На урочистому відкритті змагань міський голова Олег СТОГНІЙ привітав юних дзюдоїстів та побажав спортсменам чесної боротьби, впевненості у власних силах і нових перемог. Учасники отримали слова підтримки та мотивації до подальших спортивних звершень.
На трьох татамі одночасно відбувались напружені сутички, майстерні кидки та неймовірна воля до перемоги. Попри запеклу конкуренцію, атмосфера в залі залишалася дружньою та сповненою спортивної поваги.
Вихованці комунального закладу «Роменська дитячо-юнацька спортивна школа імені Віктора Гречаного» Роменської міської ради Сумської області під керівництвом талановитих наставників та тренерів-викладачів. Наші спортсмени вибороли цілу низку нагород:
Золоті призери (1 місце):
• Микола ДОРОШЕНКО (вагова категорія 29 кг)
• Єгор ЄВЧЕНКО (32 кг)
• Тетяна КАНАКОВСЬКА (36 кг)
• Назар ГРИЦЕНКО (38 кг)
• Кіріл КУХАР (38 кг)
• Володимир ПАСЮКОВ (+50 кг)
• Захар ПРИМАК (55 кг)
Срібні призери (2 місце):
• Матвій ГРИЦЕНКО (29 кг)
• Володимир БОНДАРЕНКО (50 кг)
Бронзові призери (3 місце):
• Мирон БАЛЯБА (35 кг)
• Володимир ГАНЗІН (35 кг)
• Ілля ЛИТОВЧЕНКО (38 кг)
• Назар КУЗЬМЕНКО (42 кг)
Традиційно свято спорту завершилося урочистою церемонією нагородження: переможці отримали заслужені кубки, медалі та дипломи. Вітаємо юних чемпіонів та їхніх тренерів із блискучим результатом!
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: