Юні піаністки Марія Бобровська та Поліна Солонінко своїм талантом підтримують ЗСУ

Діти, Конкурс 13:08, 24.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Юні піаністки Марія Бобровська та Поліна Солонінко, учениці Роменської ДМШ ім.Є.Адамцевича (клас викладача Бойко С.В.) своєю творчістю підтримали ЗСУ. Дівчатка взяли участь у низці конкурсів та фестивалів, організатори яких значний відсоток благодійних внесків перерахували на потреби армії та на допомогу громадянам, які постраждали під час війни.

Їхніми здобутками діляться на сторінці закладу.

Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв “Україна – це ти” (м. Одеса, 08.04.2022р.) – дует у складі Бобровської М. та Солонінко П. – ГРАН-ПРІ.

Міжнародний багатожанровий двотуровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв “Наша ненька Україна” (м.Київ, 28.04.2022р.) – дует у тому ж складі – лауреат ГРАН-ПРІ премії.

Всеукраїнський благодійний фестиваль мистецтв “Паляниця” (м.Харків, 01-07.05.2022р.) – Бобровська Марія – ГРАН-ПРІ (соло), Солонінко Поліна – 1 місце (соло), дует у складі цих дівчаток – ГРАН-ПРІ конкурсу.

Також наші талановиті піаністки отримали Диплом переможця Всеукраїнського багатожанрового фестивалю талантів ” Розправ крила, Україно” (м.Одеса, 10.05.2022р.).

«Щиро дякуємо організаторам за надану можливість проявити свій талант і разом з цим допомогти нашим військовим. Приємно, що 100% коштів, зібраних на конкурсах “Паляниця” та “Україна – це ти” перераховано на благодійність. Це обов’язково надасть змогу нашим захисникам наблизити перемогу. МИРУ усім нам, а дівчаткам – подальших успіхів!» – йдеться у повідомленні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору